Ceník ke stažení (platný od 1.5.2024)

CFMoto          ATV (Čtyřkolky)            ATV GOES (Čtyřkolky)              SSV A UTV (Auta  a SxS)

Ceny čtyřkolek CFMoto se řídí aktuálním ceníkem zveřejněným dovozcem pro ČR k datu závazné objednávky ze strany zákazníka.

Čtyřkolky CFMOTO jsou moderní, výkonné a spolehlivé stroje, které nabízejí širokou škálu možností pro zábavu, práci i dobrodružství. CFMOTO je jedním z největších výrobců čtyřkolek na světě, který se vyznačuje kvalitou, inovací a cenovou dostupností. Čtyřkolky CFMOTO jsou dostupné v různých barvách, velikostech a cenových relacích, takže si každý může vybrat tu svou. Čtyřkolky CFMOTO jsou také snadno servisovatelné a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní, inovativní a cenově dostupnou čtyřkolku, CFMOTO je správná volba pro vás!

Čtyřkolky CFMOTO se dělí do několika kategorií podle účelu a vlastností:

ATV (all terrain vehicles) jsou užitkové pracovní čtyřkolky, které dokážou zvládnout jakýkoli terén a přepravit náklad nebo přívěs.

UTV (universal terrain vehicles) jsou nákladní čtyřkolky se sklopnou korbou, které jsou ideální pro farmáře, lesníky nebo stavebníky. UTV čtyřkolky CFMOTO mají prostornou kabinu pro dvě až šest osob, vysokou nosnost a tažnou sílu a vynikající jízdní vlastnosti.

SSV (side-by-side) jsou sportovní čtyřkolky, které nabízejí adrenalinovou zábavu a rychlost. SSV čtyřkolky CFMOTO jsou vybaveny sportovními sedadly, bezpečnostními pásy, volantem a pedály, což jim dodává pocit řízení automobilu.

Junior jsou dětské čtyřkolky, které jsou určené pro mladé jezdce od 6 let. Junior čtyřkolky CFMOTO jsou bezpečné, snadno ovladatelné a zábavné.

 

© Copyright 2015-2022 potok.cz