GOES TERROX 400

Cena s DPH:

od 119 990 Kč

 

Spolehlivý stroj pro dobrodružství

Goes Terrox 400 je všestranná a výkonná čtyřkolka navržená pro off-roadová dobrodružství. Jeho čtvřtaktní motor poskytuje dostatek síly pro zdolávání náročného terénu, zatímco automatická převodovka CVT zajišťuje plynulé zrychlení. Nezávislé přední zavěšení typu double A-arm a zadní zavěšení na kyvném rameni nabízí pohodlnou jízdu, a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují spolehlivý brzdný výkon. S 4×4 pohonem, předními a zadními nosiči, digitálním displejem a navijákem je Goes Terrox 400 spolehlivým společníkem pro outdoorové nadšence. Jeho všestrannost umožňuje využití jak v rekreačních, tak pracovních situacích.

 

GOES TERROX 400 T3b – 119 990 Kč

GOES TERROX 400-A T3b – 129 990 Kč

 

Volitelná výbava stroje (jen pro 400-A)

Opěrka a madla spolujezdce (400-A) + 1 000 Kč

Ochranné kryty řídítek + 1 500 Kč

 

Barva základní T3b: černá (injected black)

 

GOES TERROX 400 je příkladem toho, že spolehlivost, výkon i užitkovost jdou ruku v ruce. Tento model se pyšní svojí odolností a širokým rádiusem využití. TERROX 400 je navržen pro těžkou, každodenní práci ale také pro bezstarostný výjezd za víkendovým odpočinkem.

Kompaktní GOES TERROX 400  ve své krátké ale dvoumístné verzi představuje stroj s špičkovou obratností a sportovním charakterem, který nabízí vzrušující jízdní zážitek pro ty, kteří hledají dynamiku na cestách. GOES TERROX 400-A  dlouhá verze poskytuje pohodlný a prostorný prostor pro dvě osoby. Díky silnému výkonu a efektivnímu točivému momentu snadno zvládne jakoukoliv překážku, a to i při maximálním zatížení. Tento model je atraktivní volbou v kategorii čtyřkolek střední třídy, které kombinují praktičnost a zábavu.

 

  Klíčové vlastnosti

   

  Motor

  Výhodou pro uživatele je plynulý průběh výkonu, hnací ústrojí bez rozběhové spojky a elektrické vstřikování paliva.

   

  Přehledný displej

  Přístrojový panel je rozdělen na 2 sektory – LCD displej a zóna barevných kontrolek. Vše jasně a přehledně v zorném poli řidiče.

   

  Ovládání

  Jednoduché, spolehlivé a především nenáročné ovladače uzávěrek. Madla rukojetí jsou z měkčeného materiálu s vynikajícím gripem v případě deště či chladu.

   

  POHON 2WD / 4WD

  Elektronická uzávěrka předního diferenciálu, možnost volby pohonu 2×4 nebo 4×4. Do každého terénu, pro každý účel. Spolehněte se!

   

  Naviják

  Lano navijáku operuje bezpečně v horizontálních a vertikálních rolnách, navíc je tento technický prvek dobře chráněn předsunutým rámem. Ovládání navijáku je elektronické z řídítek stroje.

   

  Tažné zařízení

  Homologované tažné zařízení je prirozenou součástí pracovního zařazení Terroxu. Je odnímatelné, což umožňuje v případě potřeby připojit jiný typ pracovního zařízení, příklad je sběrný koš na ovoce.

   

  Ocelové nosiče

  Přední a zadní ocelové nosiče systému poskytují snadnou možnost přepravy různých předmětů. Díky jednoduchému systému kotvení lze snadno upevnit příslušenství jako jsou boxy nebo jiný náklad.

   

  Dokonalé pohodlí

  V nabídce je dlouhá i krátká verze. Pokud se strojem pouze pracujete, krátká verze je vhodná, pokud na čtyřkolce jezdíte v tandemu, dlouhá verze poskytuje daleko větší komfort posádce.

   

   

  Terrox 400 Terrox 400-A
Kapacity:    
Benzinová nádrž: 15 litrů 15 litrů
Délka: 2190 mm 2390 mm
Šířka: 1100 mm 1100 mm
Výška: 1200 mm 1435 mm
Rozvor: 1260 mm 1460 mm
Světlá výška: 240 mm 250 mm
Hmotnost: 358 kg 382 kg
Homologace: Pro 2 osoby, plná EU homologace, ŘP sk. B Pro 2 osoby, plná EU homologace, ŘP sk. B
Systém pohonu:    
Převodovka: Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce) Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)
Přední pneu: 25×8-12 Innova 25×8-12 Innova
Zadní pneu: 25×10-12 Innova 25×10-12 Innova
Brzdový systém:    
Brzda přední: Kotoučová hydraulická Kotoučová hydraulická
Brzda zadní: Kotoučová hydraulická Kotoučová hydraulická
Odpružení:    
Přední: Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Zadní: Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Motor:    
Typ motoru: 4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC 4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 x 61,5 mm 91 x 61,5 mm
Zdvihový objem: 400 cm3 400 cm3
Startování: Elektrickým startérem Elektrickým startérem
Mazání: Tlakovým rozštřikem Tlakovým rozštřikem
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů Bezolovnatý benzin 95 Oktanů

 

Máte nějaký dotaz?

We will contact you within one business day.

© Copyright 2015-2022 potok.cz