CFMOTO GLADIATOR X110 LE

Cena s DPH:

od 41 990 Kč

Sportovní vzhled, jedinečné jízdní vlastnosti, maximální bezpečnost

Reedice, která potěší především juniory, ale i rodiče. Zatímco junior dostane v sedle tohoto skvělého sportovního nářadí řádnou porci zábavy a štěstí, rodiče budou zářit spokojeností nad tím, že o bezpečnost jejich dětí se stará spousta precizně propracované techniky, která je na trhu ve více aspektech jedinečná.

Cena včetně DPH: 41 990 Kč

Cena obsahuje: Bezpečnostní trhačka / vypínač, omezovač plynu.

 

Barva základní: červená, modrá

 

CFMOTO GLADIATOR X110 LE

Dětská čtyřkolka CFMOTO GLADIATOR X110 LE je ideální volbou pro mladé nadšence do terénní jízdy. Tento model je navržen tak, aby poskytoval maximální bezpečnost, pohodlí a zábavu pro jezdce od 8 do 10 let. Čtyřkolka je vybavena moderním motorem s elektronickým vstřikováním paliva, který dodává výkon 4,7 koní. Díky tomu je čtyřkolka schopna zvládnout jakýkoli terén a nabízí plynulou a přesnou odezvu na páčku plynu.

Jednou z největších předností čtyřkolky je možnost kontroly přes mobilní aplikaci. Aplikace umožňuje rodičům nastavit rychlostní limit, sledovat polohu a stav čtyřkolky, zablokovat zapalování nebo aktivovat nouzový signál. Tím se zvyšuje bezpečnost a důvěra mezi rodiči a dětmi. Aplikace také poskytuje informace o servisních intervalech a diagnostice čtyřkolky.

Čtyřkolka CFMOTO GLADIATOR X110 LE má robustní a atraktivní design, který zaujme na první pohled. Čtyřkolka je také vybavena LED světly, digitálním displejem, elektrickým startérem, kotoučovými brzdami a předním i zadním tlumičem. Čtyřkolka má pětistupňovou převodovku s neutrálem a zpátečkou, která usnadňuje manévrování a parkování.

Čtyřkolka CFMOTO gladiator X110 LE je skvělým společníkem pro děti, které mají rády dobrodružství a chtějí si užít jízdu na čtyřech kolech. Čtyřkolka je kvalitní, spolehlivá a cenově dostupná.

Specifikace:  
Motor 4-taktní, jednoválec, SOHC
Vrtání x zdvih 52,4 mm x 49,5 mm
Převodovka Automatická / převody F/R/N (vpřed / zpětný chod /neutrál)
Odpružení P / Z Nezávislé dvojitá A-ramena / Mono-shock, seřiditelné
Brzdy 3 x kotoučové (2 x P, 1 x Z), hydraulické
Nádrž 6,7 l
Suchá hmotnost 119 kg
Rozměry:  
Délka 1 490 mm
Šířka 950 mm
Výška 925 mm
Rozvor 1 020 mm
   
Přední pneu 19×6,0-10, (155/75-10)
Zadní pneu 18×8-8, (225/55-8)

Máte nějaký dotaz?

We will contact you within one business day.

© Copyright 2015-2022 potok.cz