CFMOTO GLADIATOR UTV625

Cena s DPH:

od 336 990 Kč

od 289 990 Kč

Nová smart generace jednoválcového pracovního stroje

s korbou je skvělou alternativou pro středně těžkou práci. Všechno na tomto stroji má svůj smysl, nic nebylo ponecháno náhodě. Síla, odolnost, pohodlí, ale i odvaha jsou dominantou, přičemž vše je nastaveno na každodenní práci v každém prostředí. A díky režimům řízení motoru je skutečně „smart“, kdy umí z pracovního nasazení automaticky přepnout na režim přemisťování.

Cena od: 336 990 Kč  289 990 Kč

Cena obsahuje: Elektrický posilovač řízení (EPS), 12″ hliníkové disky, silný naviják, špičkové víceplátnové odolné 27″ pneumatiky STAG, homologované tažné zařízení, multifunkční displej, síťová ochrana posádky, 5 let záruka!!!

Akce: Při koupi čtyřkolky dětská čtyřkolka Gladiator EV110 za cenu 39 990 Kč!

Volitelná výbava stroje:

Plastová střecha: + 6 000 Kč
Čelní okno laminované (stěrač a ostřikovače): + 31 950 Kč
Kompletní vytápěná kabina (neobsahuje střechu): + 113 950 Kč
Montáž kabiny + 10 000 Kč
UTV nástavba korby: + 33 930 Kč
Nosič na korbu: + 8 190 Kč
Polykarbonátové zadní okno: + 14 430 Kč

Barva základní: žlutá písková

Příplatek za barvu:

Barva: camouflage (Timber Camo) + 6 000 Kč

Moderní motor nabízí mnohem více výkonu a lepší laděný točivý moment (vstřikování BOSCH® EFI). Doslova tak z tohoto jednoválce vyždímáte efektivní maximum při optimálním průběhu výkonu a spotřeby, na což vám zde slouží dvě mapy řízení motoru WORK / NORMAL, tedy práce a běžná jízda. Zvláště mód NORMAL má obrovskou efektivitu, protože při přesunu zbytečně nepřetěžuje rotující části motorové techniky, a tím samozřejmě efektivně a šetrně pracuje i kanadský bezespojkový variátor CV-Tech. Design – pracovní stroj plný elegance… a to je jen jedna z množství inovací. Na designu stroje se zasloužilo rakouské designové studio KISKA design.

Není náhoda, že přední maska s plným LED osvětlením jako by už patřila do kategorie auto motiv. Dané podtrhuje moderní grafika a celkově povrch s prémiovým kovovým odleskem. Vnější lak a plasty jsou naddimenzované vůči poškrábání a ve společnosti sportovně laděných 12“ hliníkových disků bude stroj i po těžké práci vypadat stále svěže a prémiově. Nemůžeme zapomenout ani na to, že i zadní světla jsou typu LED.

Vydařený design a grafika otvírají majiteli pomyslnou bránu do každodenního života. Ergonomie a agilita pokračují ve společné linii, a tak má řidič k dispozici posuvné sedadlo, větší prostor pro nohy a pro své potřeby zde může využít více integrovaných odkládacích prostor o celkovém objemu až 96 l, přičemž z daného jen pod sedadlem spolujezdce je 59 l. Jistě potěší až 3 držáky na nápoje, 12 V a USB zásuvka. K nastavitelnému sedadlu řidiče neodmyslitelně patří nastavitelný volant. Pro co nejvíce pohodlné řízení i ve složitých situacích, volantu asistuje progresivní posilovač řízení (EPS).

Palubní přístroj je typu LCD s vysokým kontrastem zobrazovaní údajů. Ve stroji je i parkovací brzda, která stroj mimořádně bezpečně “zakotví”. Pokud se potřebujete dostat k důležitým částem stroje, umožní to plně vyklápěcí přední kapota a samozřejmě další přístup k technice získáváte odklopením zadní korby. Zde se konstruktéři obzvlášť důkladně zamysleli a údržba nového UTV už snad ani nemůže být snadnější! Kompaktní rozměry stroje zabezpečí jeho snadnou manipulaci.

Celkově stroj snese až 410 kg zatížení, přičemž zadní sklopná korba z celkové možné zátěže snese 250 kg. Její vyklápění usnadňuje pružinový zvedací systém podpořený plynovým válcem. Pokud potřebujete náklad připevnit, po stranách korby jsou k dispozici masivní oka pro kurty, či háky.

Nezapomínejme ale na homologovanou tažnou sílu až 800 kg. Dálkově ovládaný naviják vpředu vyvine sílu až 1587 kg. Stojí tedy před vámi velmi užitečný a silný pomocník, který zvládá středně těžkou práci ve velmi těžkém terénu. Výhodou jsou samotné rozměry UTV, které vám díky malému poloměru otáčení dovolí snadno se otočit a přesně manévrovat i v těsném prostředí lesa, na úzkých cestách či na zahradě. Totéž platí i pro manipulaci v logistických skladech a menších skladových halách firem.

Podvozek je připraven na všechno. Máte k dispozici pohon 4×4 s elektronickou uzávěrkou předního diferenciálu. Světlá výška až 270 mm je nejen garancí hladkého průjezdu náročným terénem a je zároveň v této třídě UTV jednou z nejvyšších. Nastavitelné pérování vpředu se zdvihem až 230 mm a vzadu až s 254 mm garantují hladkou jízdu i ve skutečně extrémním terénu. O bezpečné zastavení se starají hydraulicky ovládané brzdové kotouče na každém kole ovládané centrálním, přesně naladěným pedálem. Netřeba ale vždy drát brzdy, zpětné kompresní síly motoru mají dostatečný účinek na zvolnění tempa.

Unikátní design, barevné verze, výkonný motor, nižší váha, příjemnější jízda, lepší obsluha, kompaktnější celek, agilnější, příjemnější práce s nakládkou … jednoduše všechny konstrukční prvky jsou namířeny na co nejvyšší spokojenost uživatele, ať už při řízení, práci s nákladem, ale i pro volný čas. Ano, představujeme stroj s původním a hlavním zaměřením na práci, ale díky jeho konstrukčním vlastnostem máme před sebou také stroj, který můžete využít i na volný čas spojený ruku v ruce s dobrodružstvím. Během pracovní doby nakládejte, tahejte, pracujte a v době volného času si naložte na korbu stan, bicykl, gril, či sportovní potřeby a užívejte si…

Všechny čtyřkolky CFMOTO mají exkluzivní záruku v délce 5 let*!

Profesionální servis, rozsáhlý sklad náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou zcela samozřejmé. Pořiďte si ho u nás na POTOK.CZ!

  • 5 let záruka!
  • Výkonný jednoválcový motor
  • EPS – moderní posilovač řízení s progresí v základní ceně
  • Vstřikování BOSCH (Germany)
  • Bezespojkový variator CV-Tech (Canada)
  • 4×4 s uzávěrkou předního diferenciálu
  • Prostorná sklopná korba s praktickými oky s  homologovanou nosností 250 kg (rozměry 1300 x 870 mm)
  • Komfortní a snadno seřiditelné víceprvkové tlumiče nové generace
  • Tvarovaná spodní A-ramena zvyšující světlou výšku
  • Elegantní, praktické a odolné 12 “duralové disky kol
  • Vysoce odolné 25” víceplátnové pneumatiky Innova s univerzálním vzorkem
  • Elektrický naviják 3500 lbs s vodicími rolnami s ergonomickým dálkovým ovládáním 
  • Bezpečnostními 3-bodové pásy, pohodlná a snadno omyvatelná sedadla
  • Pevný a mohutně dimenzovaný ochranný bezpečnostní rám (není nutná přilba!)
  • Výškově nastavitelný volant, posuvná sedačka řidiče
  • Velké množství praktických odkládacích prostorů
  • Systém úložných boxů “Cargotool” – pod sedačkou spolujezdce
  • Výkonné přední i zadní LED osvětlení
  • Nová a výkonná 32 Ah gelová baterie s moderní NANO-GEL technologií
  • Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky,
  • Homologované tažná síla 800 kg brzděný / 400 kg nebrzděný
  • Boční dveře (volitelně), střecha (volitelně), přední plexi (volitelně), naviják 3500 lbs (volitelně), boční lemy (volitelně)
  • Homologace EU, 2 osoby, ŘP sk. B (automobil)
  • Design z dílny mezinárodně uznávaného rakouského design studia Kiska (design CFMOTO, KTM, Husqvarna…)

 

Kapacity:  
Benzinová nádrž: 35 litrů
Délka: 2820 mm
Šířka: 1470 mm
Výška: 1950 mm
Rozvor: 1950 mm
Světlá výška: 270 mm
Hmotnost: 640 kg
Rozměry korby: 1300 x 870mm
Nosnost korby: 250 kg
Homolog. tažná síla: 800 kg brzděný/400 nebrzděný
Homologace: Pro 2 osoby, plná EU homologace, ŘP sk. B
Systém pohonu:  
Převodovka: Automatická CVT – variátor CV-Tech / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpátečka/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce),  uzamykatelný přední diferenciál
Náhon kol: Kardanovými hřídeli
4×4 pohon: Odpojitelný
Přední pneu: 25×9-14 Innova
Zadní pneu: 25×11-14 Innova
Brzdový systém:  
Brzda přední: Kotoučová hydraulická
Brzda zadní: Kotoučová hydraulická
Parkovací brzda: Ano
Odpružení:  
Přední: Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Zadní: Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Motor:  
Typ motoru: 4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 x 89,2 mm
Objem motoru: 580 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Kapalinou s nezávislým olejovým okruhem
Mazání: S mokrou skříní
Zapalování: ECU Bosch (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů

Máte nějaký dotaz?

We will contact you within one business day.

© Copyright 2015-2022 potok.cz