Sníte o nevšedním adrenalinovém zážitku? Milujete zimní radovánky a chcete vyzkoušet něco jiného, než lyže nebo snowboard? Nebo sněžné skútry potřebujete ke svému zaměstnání, například v horské službě? Pokud jste sportovec, turista anebo jednoduše pracant, který se bez sněžného skútru nemůže obejít, jste u nás na té správné adrese. Zajistíme vám perfektní sněžné skútry za skvělé ceny.

Proč sněžný skútr od nás?

Jsme autorizovaným dealerem sněžných skútrů a to těch největších světových výrobců vůbec. Zajistíme vám veškerý záruční a také pozáruční servis všech značek. Jelikož jsou naši mechanici velmi zruční, pracovití a také dostatečně proškolení, nabídnou vám veškerý servis, který se ke koupi vašeho splněného snu, či pracovního prostředku vztahuje. Dokážeme vás skútr opravit velmi rychle. Výměnu skútrů ovšem neposkytujeme. Naše sněžné skútry jsou homologovány pro provoz v České republice. Tudíž nemusíte mít naprosto žádné obavy z nepříjemných tahanic. A to hlavní je, že vám skútr můžeme poskytnout i na leasing.

Proč si pořídit sněžný skútr?

Sněžné skútry jsou velmi sympatickými dopravními prostředky. Pro obyvatele vyšších horských oblastí, je sněžný skútr něco jako pro smrtelníky v nížinách automobil. Při větším množství sněhu i při pouhém prašanu, naše skútry dokonale odvedou svoji práci. Na mnohých skútrech můžete převážet i různé náklady, či můžete prožitek z jízdy prožívat se svým spolujezdcem. Sněžný skútr znamená pro členy horské služby naprostou nezbytnost, která zachraňuje lidské životy. Naše velmi odolné skútry světových značek si poradí s každým terénem. Oceníte nejen jejich nevšední vzhled, který je mnohdy velmi designově propracovaný a to až do posledního detailu. Naše stroje se vyznačují zejména svou velmi snadnou obsluhou a údržbou. Skútry jsou velmi snadno ovladatelné a zažijete s nimi opravdu nevšední sérii zážitků.

© Copyright 2015-2022 potok.cz