Sněhová fréza RAMMY Snowblower 120 ATV

Cena s DPH:

od 4 285 €

Rammy Snowblower 120 ATV je obratná a účinná sněhová fréza pro vaši čtyřkolku na malé zahrady a dlouhé příjezdové cesty.

Je lehká a kompaktní, takže ovladatelnost ATV a výkon v terénu zůstanou dobré, funguje i na mokrém sněhu a má vlastní motor.

na dotaz

   

  Nenechte se zasypat sněhovou vánicí!

  Rammy Snowblower 120 ATV je obratná a účinná sněhová fréza pro vaši čtyřkolku. S tímto strojem můžete rychle dokončit všechny práce na sněhu. Sněhová fréza je vhodná na malé zahrady a dlouhé příjezdové cesty. Sněhová fréza Rammy ATV je lehká a kompaktní, takže ovladatelnost ATV čtyřkolky a výkon v terénu zůstanou dobré. Sněhová fréza funguje i na mokrém sněhu. Sněhová fréza má vlastní motor.

  Díky nastavitelnému rámu je tato sněhová fréza vhodná pro téměř všechny čtyřkolky 4×4. Pokud je SADA PRO STŘEDNÍ MONTÁŽ na spodní části vaší ATV, Rammy lze použít se stávajícími upevňovacími prvky. Pokud je potřebujete (nejsou součástí standardní dodávky), máme SOUPRAVY PRO STŘEDNÍ MONTÁŽ .

  Sněhovou frézu lze také připevnit pomocí ZAJIŠŤOVACÍHO HÁKU 16-19-20 mm . (volitelný). Jako Can-am, Arctic Cat, Polaris nebo Click&Go2.

   

  Vlastnosti Rammy Snowblower 120 ATV

   

  Lehký a kompaktní.
  Čtyřkolka Snowblower 120 je lehká a kompaktní. Sněhová fréza je obratná a výkonná. Sněhová fréza se zvedá navijákem čtyřkolky, takže ji lze snadno používat i na malé zahradě.

  Dvojitý sněhový šnek.
  Sněhová fréza má dvojitý sněhový šnek, díky kterému je sněhová fréza krátká. Sněhový šnek má gumovou pojistku, která minimalizuje poškození při kolizi s kameny nebo tvrdými předměty.

  Rychlé připojení pomocí kolíků.
  Rammy je připevněn k základně ATV pomocí dvou pojistných kolíků pomocí středové montážní sady. Uchycení je stejné jako u sněhové desky (středová montážní sada).

  Funguje i v mokrém sněhu.
  Unikátní technologie MDS umožňuje skvělou funkčnost i na mokrém sněhu. Sněhová fréza má zimní motor Briggs&Stratton 306 cm3.

  Elektrické dálkové ovládání.
  Sněhová fréza má dálkové ovládání s následujícími volbami: natočení a úhel vyhazovacího žlabu, zapnutí/vypnutí motoru.

  Balíček připravený k použití.
  Sněhová fréza Rammy je dodávána v balení připraveném k použití. 1 sněhová fréza, 2 dálkové ovládání, 3 nastavitelný rám příslušenství.

   

  Vyklízecí šířka 1,18 m
  Délka 0,5 m
  Hmotnost Sněhová fréza 100 kg, rám příslušenství 20 kg
  Výška nakládacího skluzu 550 mm
  Vzdálenost odhazování sněhu 1-10 m
  Způsob přesouvání/odhazování sněhu Jednostupňové dvouzávitové dmychadlo. Oběžné kolo využívá techniku ​​MDS (Minimum Distance Space), která poskytuje maximální vrhací výkon. Maximální rychlost otáčení je 900 ot./min.
  Motor Zimní motor Brigss&Stratton Snow Series 1450. Točivý moment 20 Nm. 306 cm3. Objem palivové nádrže 3 l. Objem oleje 1,1 l.
  Start Snadné startování tahem a el. start (230 V)
  Spotřeba paliva 1-2 l/h
  Upevnění na ATV Montáž držáků s otvory na radlici dozeru na ATV, otvor Ø10mm nastavitelná šířka montážního držáku (tloušťka montážního držáku je 8mm) 240-500mm (vnější rozměr) a nastavitelná délka je 750-1250mm. Volitelná montáž na zámek Arctic Cat, Can-am, Click&Go a Polaris 16-19 mm .
  Zvedat/snižovat Naviják ATV
  Dálkové ovládání Elektrický, 3-funkční, vypnutí, otočení vyhazovacího žlabu, ovládání úhlu konce vyhazovacího žlabu
  Standardní výbava Rám příslušenství, nastavitelné lyže, dálkové ovládání, vyměnitelná škrabka, nástroj na odstraňování ledu
  Kapacita 750 metrů krychlových/hod (14 cm celková šířka 5 km/h).
  Volitelné Hák zámku Ø16/19 mm Arctic Cat, Can Am, Polaris a Click&Go
    Na zařízení je umístěno označení CE.
    Produkt je patentován.
    CERTIFIKÁT O SHODĚ – Rammy Snowblower 120 ATV

   

Máte nějaký dotaz?

We will contact you within one business day.

© Copyright 2015-2022 potok.cz