Sněhová fréza RAMMY Snowblower 120 ATV PRO

Cena s DPH:

od 4 831 €

Sněhová fréza RAMMY Snowblower 120 ATV PRO je výkonné a kompaktní zařízení určené pro snadnou a rychlou údržbu silnic, při záchranných akcích nebo při stavbě horských středisek. Tento model je vybaven výkonným motorem o objemu 420 cm3 s elektrickým startováním, který umožňuje rychlou jízdu i v náročných podmínkách.

Sněhová fréza má dvojitý sněhový šnek, díky kterému je sněhová fréza krátká. Sněhový šnek má gumovou pojistku, která minimalizuje poškození při kolizi s kameny nebo tvrdými předměty. Sněhová fréza má zimní motor Briggs&Stratton Snow Series 2100 420 cm3 a spotřebu paliva 1-2 l/h. Sněhová fréza RAMMY Snowblower 120 ATV PRO je vhodná jak na malé zahrady, tak na dlouhé příjezdové cesty.

Na dotaz

   

  Výkon v kompaktním balení!

  Rammy Snowblower 120 ATV PROFESSIONAL je 120 cm široká sněhová fréza z řady PROFESSIONAL s větším motorem 420 cm3. Sněhová fréza je vhodná jak na malé zahrady, tak na dlouhé příjezdové cesty. Sněhová fréza Rammy ATV je lehká a kompaktní, takže manévrovatelnost a terénní výkon vaší ATV nebo UTV zůstanou dobré. Sněhová fréza funguje i na mokrém sněhu. Sněhová fréza má větší motor o objemu 420 cm3 s elektrickým startováním.

  Díky nastavitelnému rámu je tato sněhová fréza vhodná pro všechny čtyřkolky 4×4. Pokud je SADA PRO STŘEDNÍ MONTÁŽ na spodní části vaší ATV, Rammy lze použít se stávajícími upevňovacími prvky. Pokud je potřebujete (nejsou součástí standardní dodávky), máme SADA PRO STŘEDNÍ MONTÁŽ .

  Sněhovou frézu lze také připevnit pomocí ZAJIŠŤOVACÍHO HÁKU 16-19-20 mm . (volitelný). Jako Can-am, Arctic Cat, Polaris nebo Click&Go2.

   

  Vlastnosti Rammy Snowblower 120 ATV PRO:

  Lehký a kompaktní.
  Snowblower 120 ATV PRO je lehký a kompaktní. Sněhová fréza je obratná a výkonná. Sněhová fréza se zvedá navijákem čtyřkolky, takže ji lze snadno používat i na malé zahradě.

  Dvojitý sněhový šnek.
  Sněhová fréza má dvojitý sněhový šnek, díky kterému je sněhová fréza krátká. Sněhový šnek má gumovou pojistku, která minimalizuje poškození při kolizi s kameny nebo tvrdými předměty.

  Rychlé připojení pomocí kolíků.
  Rammy je připevněn k základně ATV pomocí dvou pojistných kolíků pomocí středové montážní sady. Uchycení je stejné jako u sněhové desky (středová montážní sada).

  Funguje i v mokrém sněhu.
  Unikátní technologie MDS umožňuje skvělou funkčnost i na mokrém sněhu. Sněhová fréza má zimní motor Briggs&Stratton 420 cm3.

  Elektrické dálkové ovládání.
  Sněhová fréza má dálkové ovládání s následujícími volbami: natočení a úhel vyhazovacího žlabu, zapnutí/vypnutí motoru.

  Balíček připravený k použití.
  Sněhová fréza Rammy je dodávána v balení připraveném k použití. 1 sněhová fréza, 2 dálkové ovládání, 3 nastavitelný rám příslušenství.

   

  Vyklízecí šířka 1,18 m
  Délka 0,5 m
  Hmotnost Sněhová fréza 110 kg, rám příslušenství 25 kg
  Výška nakládacího skluzu 550 mm
  Vzdálenost odhazování sněhu 1-10 m
  Způsob přesouvání/odhazování sněhu Jednostupňové dvouzávitové dmychadlo. Oběžné kolo využívá techniku ​​MDS (Minimum Distance Space), která poskytuje maximální vrhací výkon. Vrhací deska je pevná a pružná guma, která uhýbá kamenům a jiným tvrdým předmětům.
  Motor Zimní motor Brigss&Stratton Snow Series 2100 420 cm3.
  Točivý moment 28,5 Nm.
  Start Snadné startování tahem a el. start (230 V)
  Spotřeba paliva 1-2 l/h
  Upevnění na ATV Montáž držáků s otvory na radlici dozeru na ATV, otvor Ø10mm nastavitelná šířka montážního držáku (tloušťka držáku je 8mm) 240-500mm (vnější rozměr) a nastavitelná délka je 750-1250mm. Sledujte standardní montáž . Volitelná montáž na zámek Arctic Cat, Can-am, Click&Go a Polaris 16-19 mm .
  Zvedat/snižovat Naviják ATV
  Dálkové ovládání Elektrický, 3-funkční
  – vypnutí
  – otočení vyhazovacího žlabu
  – ovládání úhlu konce vyhazovacího žlabu
  Standardní výbava – Rám příslušenství
  – Nastavitelné lyže
  – Dálkové ovládání
  – Vyměnitelná škrabka
  – Nástroj na odstraňování ledu
  Kapacita 1100 metrů krychlových/hod = 5 km/h – 20 cm sněhu v plné šíři.
  Volitelné 1 Hák zámku Ø16/19 mm Arctic Cat, Can Am, Polaris a Click&Go: 69 € vč. DPH 24 %.
  Sledujte obrázek .
     
    Na zařízení je umístěno označení CE.
  Produkt je patentován. CERTIFIKÁT O SHODĚ – Rammy Snowblower 120 ATV

Máte nějaký dotaz?

We will contact you within one business day.

© Copyright 2015-2022 potok.cz