TJD XGen III | potok.cz
 
www.adsoftheworld.com musicbrainz.org www.usgbc.org www.vetriolovenerdisanto.it www.hometalk.com www.sbnation.com lnx.rutulicantores.it www.abstractfonts.com www.facebook.com www.cityfos.com

TJD XGen III

Cena bez DPH: 86 892,-
Cena s DPH: 109 990,-

Unikátní patentovaný odpružený pásový systém určený pro všechny nejpopulárnější užitkové ATV stroje na světě!

I tento model je samozřejmě vybaven TJD patentovaným systémem odpružení (STS 4). Tento kit pro modely užitkových ATV strojů je vybaven dvěma odolnými zadními a dvěma předními pásy v novém provedení pro ještě lepší stabilitu a držení stopy ve sněhu. Díky již zmíněné lehké a propracované konstrukci kladou TJD pásy bezkonkurenčně nejnižší valivý odpor ze všech pásů na trhu, jízda je s nimi svižná s okamžitou reakcí na plyn se zachováním výborné ovladatelnosti.

Parametry

TJD XGen III pásy pro užitkové ATV strojeVám otvírají nové možnosti využití Vašeho ATV stroje v hlubokém sněhu, bahně nebo písečných dunách, kde už je jízda na běžných pneumatikách obtížná nebo přímo nemožná. Díky odolné konstrukci a kvalitní trvanlivé směsi gumy použité na pásy, jsou vhodné i pro jízdu na pevném terénu – (chápejte jako lesní cesty, pole, louky a tak podobně) Nejsou určeny na jízdu po betonových a asfaltových površích! Patentovaná konstrukce těchto kvalitně odpružených pásů zaručuje lehkou a plynulou jízdu, kdy téměř nepoznáte rozdíl od jízdy na pneumatikách v běžných podmínkách. Lehká a pevná konstrukce pásů TJD XGen III je vhodná pro všechny populární modely sportovních čtyřkolek dostupných na našem i světovém trhu. Tuto univerzálnost zajišťují adaptéry, pomocí kterých se pásy připojují k ATV. Na každý model je nutno použít jiný adaptér. Na možnost připojení konkrétního modelu čtyřkolky nebo ATV stroje se informujte u Vašeho regionálního prodejce.

Díky promyšlené konstrukci těchto adaptérů je jejich instalace rychlá a snadná.

Máte nějaký dotaz?

Odpovíme Vám v pracovní době.

Temný důl 77
Horní Maršov, 54226

Zavolejte nám
+420 608 855 669
+420 604 234 682

Odborný
servis

© Copyright 2015 potok.cz | Doporučujeme: AUTOPES Hyundai